Maškarní rozlučka 2007

Maškarní rozlučka 2007
 
zážitek od: 31.5.2007
zážitek do: 31.5.2007
počet zobrazení: 2746
zadán dne: 20.5.2008
5.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
párty pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Perfektní rozlučková párty, která se podle mě opravdu vydařila.

Školní rok již byl u svého konce a všichni se brzo rozjedou do svých vesnic (tímto zdravím účastníky z Přelouče :-P ), proto jsme se s Ondrou rozhodli uspořádat maškarní večírek, pro všechny naše kamarády co tu v Brně máme. Účast byla nakonec slušná a hlavně děkujeme početnému holčičímu kolektivu, který zlepšoval naši image alkoholiků :D.

Tak copak se nám to všechno událo? Ohlášený start rozlučky samozřejmě nikdo nedodržel, takže jsme tam s Ondrou ze začátku seděli jak dva debilové u stolu pro 20 lidí, převléknutí za holky a všichni ostatní v hospodě na nás čuměli (moc vám všem děkujeme).

Nakonec jste ale všichni dorazili a někteří s opravdu dobrýma maskama, například Lucka která přišla převlíklá za místo činu :D (by mě fakt nikdy nenapadlo), nebo Roman za římánka, který při následném přesunu do jiné hospody litoval toho že se neoblíknul víc :D.

Pro rozběhnutí party Pospa zase přišel se svými sázkami, konkrétně s tím že člověk za minutu nesní rohlík aniž by se přitom napil. Šíba na to prohlásil že to je blbost a obědnal si rohlík. Když se mu to teda stoplo a on začal žvýkat tak po dvouch soustech zjistil že to fakt nedá, rázem ho tedy Pospa stáhl o dvě kila.

Následně vše probíhal již standardní cestou, alkohol, fotbálek, pospa zahrál na kytaru svůj playlist a všichni si zazpívali. Bohužel brzo jsme byli vyhozeni na mráz, nebylo to sice z důvodu že by se náš zpěv nelíbil, ale hospoda se zavírala. Museli jsme se tedy táhnout do nedalekého Zagrebu kde měli nějací maturanti večírek, po chvilce konverzace s nimi zda tam mají místo jsem zjistil že jsou statí ještě víc než mi a zmůžou se již na pouhé kývání hlavou. Zaparkovali jsme to tedy o patro níže kde jsme to měli aspoň i s diskotékou, bylo to super jelikož tam nikdo nebyl a DJ hrál jenom pro nás, z čehož měl obrovskou radost, protože měl konečně pro koho hrát :D.

Brzy nás ale chtěli vyhodit i ze Zagrebu, na což Šíba s Romanem zareagovali tak, že jí začali balit, povedlo se a my mohli chlastat dál.

Nad ránem jsme to však již zabalili a šli domů, sice nevím proč ale na naše koleje se táhlo víc lidí než tu bydlelo. Cestou si Pospa vyměnil tričko s Bárou, čímž ho samozřejmě zničil, jelikož jeho "svalnatá" postava se nemůže s chudinkou Baruškou srovnávat, ale vypadalo to vtipně.

Vše se nakonec zakončilo tím když se Pospa podíval na naše kolejní hodiny a prohlásil že nejdou správně, načež je sundal a vytrhl přitom kabel, v tu chvíli všem bylo jasný, že bude lepší se vypařit.

A to je vše přátelé ;)

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Maškarní rozlučka 2007

fotografií: 223
počet zobrazení: 6006
fotky od 31.5.2007 do 31.5.2007
párty pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky