Maškarní rozlučka 2008

Maškarní rozlučka 2008
 
zážitek od: 30.5.2008
zážitek do: 30.5.2008
počet zobrazení: 3831
zadán dne: 28.5.2008
změněn dne: 31.5.2008
5.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
párty pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Tak a je to za námi, doufám že se Vám party líbila tak jako mně. Na tomto místě bych chtěl shrnout co se nám na party stalo :-).

Takže začněme přiznáním, že party bohužel neodstartovala v předem domluvených 19:00 :D, ale ukázalo se, že už nás s Šíbou znáte a všichni jste stejně přišli pozdě :D. No příště už to ale určitě dodržíme, jestli nám dáte ještě jednu šanci ;).

Všichni jste nás překvapili svými kostýmy, které byli opravdu vynikající, hlavně parta hladomorů s upíry, Karlosův kostým zbrojnoše, Pospův kostým Heláče :D, Tomášův frak, Šíbův šaman, parta hipíků, Markův vojenský ohoz a prostě všichni :-). Bohužel moje mumie vyhrála soutěž o nejrychleji rozpadlí kostým :-/.

Snad se Vám líbili i neobvyklé prostory „protiatomového bunkru“ :D. Škoda jen, že jste se na něj nepřišli podívat ráno spolu s jeho úklidem :D.

Tenhle rok jsme pro Vás měli připravenou soutěž o nejlepší kostým, který vyhrála Káťa :-). Dále bojovou bojůvku v absolutní tmě :-), která spočívala v tom že měl každý na každém rameni fáborek, tyto fáborky představovali životy, hrálo se ve dvojicích proti všem ostatním dvojicím. Všichni se tedy přesunuli do jedné místnosti, pak se zhaslo a všichni se do sebe pustili. Bitva trvala asi tak 15 minut a byla doprovázena holčičími výkřiky (někteří chlapci si asi mysleli, že ve tmě můžou sahat holkám na zadek a nic se jim nestane :D ). Někteří lidé taky pěkně podváděli (nebudeme jmenovat, ale například uveďme Evu :D ), používali různé přehozy, nebo si zakrývali paže rukami :-). Jestli se budete dívat na fotky z této bojůvky, tak ten šum co na nich je, tak to jsem neměl špinavou čočku, jak jsem si večer myslel, ale to jak jste tam běhali tak se zvedl prach :-D.

Další soutěží byla karaoke show, bohužel se nakonec nesoutěžilo, ale každý si zpíval co se mu zachtělo, bohužel někteří neuměli zpívat (třeba já :( a Pospa to nazval čtením textu s hudbou v pozadí :D ). Hity večera se stali „Dívka s perlami ve vlasech“, „Nesnáším loučení“ a vše od Karla Gotta :). Jinak zpěváci byli často oceněni létajícím popkornem nebo ledem :D

Lidi kolem druhé hodiny bohužel začali odpadávat, ale naštěstí jsou mezi námi držáci (jako já, Šíba a Karlos), kteří vydrželi až do šesti ráno.

Evička nám oslavila své narozeniny a dostala dárečky včetně narozeninových balónků :-), snad jenom Karlos se neosvědčil při nafukování balónků, jelikož tři zničil, ten kluk má holt silné plíce. Pospa místo toho zaperlil a nafoukl dva balónky do sebe :).

Proběhl taky souboj mezi šamanem a hladomorem, kde byl šaman brutálně zmlácen :-). Tento bunkr měl taky jednu zvláštnost a to tu, že nemá okna, takže nikdo neviděl kolik je hodin. Spousta lidí proto byla velmi překvapena, když vyšla ven a venku už bylo světlo :D.

Karlos taky přinesl domácí kozí rohy, což máme s Šíbou a Pospou rádi, bohužel tyto kozí rohy byly trochu pikantní, až mě pálili v bříšku i ráno :D.

Chudák Matěj si trochu schrupl a tak jsem využil volné reklamní plochy :D.

V záplavě té zábavy jsem ani nestihl dostat nostalgické pocity z toho, že touto party jsme se spolu rozloučili, jelikož já jedu na Erasmus do Finska a Ondra zase do Turecka, k tomu všemu pojede Anička do Francie a Pospa tímto rokem končí na škole :(. Je to fakt škoda, mám Vás fakt rád :-).

Ráno naběhla úklidová četa skládající se z Heláče a Šíbi :) a vše uklidila, tady bych snad měl jenom jednu poznámku, trochu nás zarmoutilo, že někteří kuřáci házeli špačky na zem, což nás dost zklamalo.

!!!! zítra ještě doplním komentáře k fotografiím :) !!!!

!!! Ztráty a nálezy: Jeden staropramen půllitr, zelený šátek, hnědý kapesník a meč :-) !!!

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Maškarní rozlučka 2008

fotografií: 303
počet zobrazení: 7954
fotky od 30.5.2008 do 30.5.2008
párty pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky