Čarodějnice 2007

Čarodějnice 2007
 
zážitek od: 30.4.2007
zážitek do: 30.4.2007
počet zobrazení: 2569
zadán dne: 21.5.2008
4.20
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
párty pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Klidné a pohodové pálení čarodějnic na kopci za kolejemi. Tenhle rok to bylo v Brně poprvé a musím říct že úplně super. Takovéhle jsme to měli v Pardubicích ještě než zakázali dělat pod Kunětickou horou ohně. Jelikož i Brno je větší než Pardubice tak i zde bylo trošku víc lidí, chvílemi byl kopec úplně obsypaný lidmi a řekl bych že jich tam ten večer mohlo být okolo dvou tisíc. Lidi a ohně byli úplně všude, klidně i v lese :).

Karlos se Šíbou šli hlídat místo už od čtyř hodin, a taky jsme měli jedno z nejlepších s krásným romantickým výhledem :), jedinou nevýhodou snad pak bylo že v noci foukalo a my byli hezky na vrchu kopce :D. Já jsem dorazil na místo asi tak v šest hodin a Karlos se Šíbou už vypadali použitě :D, tak abych nebrzdil dal jsem si pár piv s nimi. Brzo již nás bylo víc a šli jsme pro dřevo, což se ukázalo jako poměrně velký problém jelikož les už byl pořádně vyčištěný ostatními studenty. Některé skupiny studentů pojali tuto party jako trošku větší oslavu a už od čtyř hodin naváželi sudy piva :D. My aby jsme nebyli pozadu tak jsme sebou měli gril, stůl a spoustu židliček, bohužel velké procento židliček tuto party nepřežilo (tímto zdravím Karlose :D ).

Ze začátku vše mělo idylický průběh, měli jsme kytary, zpívali si, baštili buřty (někteří lidé později i steaky s velice přírodním kořením jelikož se jim gril převrhl a všechny steaky se vyváleli v trávě, ale vše dobře dopadlo a steaky byli zkonzumovány, přeci jenom je to příroda :D ), koukali jsme do našeho "obrovského" ohně.

Po nějaké době se již začala na některých lidech objevovat společenská únava, například na Karlosoj který si sedl na židličku ztratil rovnováhu a židlička byla rázem na sra*ku, Karlos se jenom otřepal a sedl si na vedlejší židličku, která se rána taky nedožila. Karlos byl ale té dobroty a udělal čarodějnici, takže jsme měli co pálit. Věčné bude určitě také následné Karlosovo pálení čarodějnice, kdy ji hodil do ohně začal okolo něho běhat a trhl rekord v počtu sprostých slov za ten večer :D.

Veselé to bylo taky s našimi nováčky Pavlou a Markem, kteří se velice hezky unavili a následně Pavlu začala přemáhat zemská přitažlivost, zatímco Marek seděl na židli a vypadal trošku jako v tranzu :D. Srandu si asi taky užil Horča když šel s Markétou domů a po hodině cesty Markéta zjistila, že tam nechala klíče :D. Ono popravdě ráno se každej vzbudil doma a měl na sobě nebo u sebe věci které mu nepatřili a ani nevěděl kde je sebral :D. Například opět Karlos, kterej hledal celej den klíče aby následně zjistil že si je večer schoval do ledničky :D.

Ondra zase projevil svoji obětavost a statečnost když zakopl o malinký klacek, tak místo toho aby dal ruce před sebe a nerozbil si držku, tak radši držel flašku zelený a samozřejmě ji zachránil před rozbitím. Chudák to ale ve dvě ráno zabalil a šel spát (asi jako většina :D). Jelikož byl autem tak šel spát do auta, bohužel v pět hodin ráno ho vzbudilo klepání na okýnko auta a venku stála policie čr, která mu chtěla udělit blokovou pokutu za to že vjel přes zákaz vjezdu, z toho se vykecal že jel jinudy a tam to nebylo, bohužel policisté byli bystří a dali mu hned jinou pokutu a to za stání na travnaté ploše :D a ještě si ho po pár dnech předvolali na stanici, kde řekl že na kopci nikoho neviděl nikoho nezná a nic tam nedělal :) ostatně jako každý jiný :D.

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Čarodějnice 2007

fotografií: 278
počet zobrazení: 6331
fotky od 30.4.2007 do 30.4.2007
párty pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY

Profilové foto uživatele Karel
Karel přidáno 21.05.08 v 16:10
Jo tak tohle byla parádní akce, to slunko na vrcholu kopce si hold vyžádalo svou daň :-D A o tom, že jsem rozbil nějakou stoličku se dozvídám až teď, po víc jak roce :-D