Čarodějnice 2008

Čarodějnice 2008
 
zážitek od: 30.4.2008
zážitek do: 30.4.2008
počet zobrazení: 2388
zadán dne: 21.5.2008
změněn dne: 21.5.2008
4.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
párty pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Tento rok jsme se sešli v poněkud jiném počtu a na poněkud odlehlejším místě. Už týden předem policie strašila kontrolami a sankcemi za dělání ohně na Mendláneckém kopci, proto jsme se posunuli trochu dále, a spousta lidí šla radši na Čarodějáles.

Lidí slavících čarodějnice již nebylo tolik jako minulý rok, a tak byla všude aspoň spousta dřeva. S klukama jsme zabejčili a dotáhli pár klád aby jsme měli na čem sedět. Tento rok se ani nic neztratilo, tedy až na taštičku s malováním, ale docela nechápu kam se mohla podít. Janča donesla marshmellow, takže všichni opékali, výsledky byli dobrý a dost lepivý. Přidala se k nám také skupinka tří neznámých lidí, kteří se ovšem brzo ukázali býti dost vybavení a měli dost jídla kterým dokázali zásobovat i nás :D.

Vše mělo až kupodivu klidný průběh, já jsem pod tíhou alkoholu horlivě přikládal do ohně, až tak že se některým sedícím lidem začalo pálit obočí, včetně mě, ale aspoň nebyla zima. Jediným naštvaným snad byl jen Pospa kterému jsem řekl že je to od kolejí 10 minut cesty, ovšem Karlos ho poslal menší "oklikou" takže Pospa dorazil až po 40 minutách cesty a holky co šli s ním stihli vypít veškeré své pití na celý večer :D.

Jo a ještě abych nezapomněl, dík patří Karlosoj za vytvoření čarodějnice, která byla tenhle rok zase o něco větší :).

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Čarodějnice 2008

fotografií: 102
počet zobrazení: 3411
fotky od 30.4.2008 do 30.4.2008
párty pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky