Půlení ESF MU

Půlení ESF MU
 
zážitek od: 2.4.2008
zážitek do: 2.4.2008
počet zobrazení: 2722
zadán dne: 12.6.2008
4.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
párty pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Na tuhle akcičku jsme se dostavili s Ondrou hoooodně brzy, ne že by se nám snad chtělo, ale byli jsme vyhecováni že si ještě musíme sehnat lístky jinak, že se tam už nedostaneme.

Tak jsme tedy přišli na začátek party, byli jsme první na party, první zákazníci na baru a taky první v šatně, jak ukazují fotky :D. Když už jme na té party byli hodinu a pořád jsme byli jediný, už nás to trochu znepokojovalo, ani se pak není čemu divit, že pořadatelé odvolali půlku kapel, která měla vystupovat. Což bylo jenom dobře, protože s diskotékou byli všichni spokojenější. Ne že by se nám ty kapely nelíbili, ale ....

S Ondrou jsme taky vyhráli nějaké dárkové balíčky a zapařili s holkama, u Ondry se ještě navíc potvrdila jeho smůla v potkávání zasnoubenejch holek :D.

Jelikož jsme zůstali až do konce asi jako většina lidí, tak byl potom menší problém vejít se do autobusu, ale komu to vadí když se na vás mačkaj pěkný holky ;) a po dlouhé době se zase v autobuse zpívalo :) (kdo zná zpívání v brněnských nočních rozvozech ten ví o co jde :D, kdo ne ten má smůlu :-) ).

Akci jinak hodnotím dost pozitivně, je to příjemná změna pařit taky někde jinde než na diskotéce.

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Půlení ESF MU

fotografií: 125
počet zobrazení: 5498
fotky od 2.4.2008 do 2.4.2008
párty pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky