Stanování

Stanování
 
zážitek od: 1.7.2007
zážitek do: 6.7.2007
počet zobrazení: 1698
zadán dne: 12.6.2008
0
láska/romantika pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Jo to tenkrát bylo tak, jednou mi Kristýn oznámila že na začátku prázdnin asi budem muset jet hlídat psy na její chalupu, protože tam pojede její sestra s kámoškama a ty si budou psy brát ale ne pořád by se jim mohli kuli programu věnovat. Jak to nakonec dopadlo? No opravdu sme jeli a bylo to nachalupě, ovšem spali sme ve stanu a psy sme hlídali jen svoje, to znamená že sme tam byli jen protože sme tam chtěli být.První noc sme tam byli jen sami dva, to byla má první noc s holkou... to prostě je nezapomenutelné, jak útulně ve stanu pod dekou na nafukovací matraci sme spali:-) Další den tam přijela Kristýny sestra s kamarádkama.Tři noci tam pak byli ve stanu vedle.Ráno jsem jezdil na kole do vedlejší vesnice pro snídani, přes den a večer sme si pak vařili.Protože poslední den pršelo a já byl na kole, rozhodli sme se ještě noc zůstat aby uschl stan a nebylo mokro na cestu.To sme tam byli zase sami ale stan sme si přistěhovali blíže k chalupě, snad aby na nás svítili slunko hned z rána.
Moc hezky na to vzpomínám protože to byl začátek prázdnin a volna, zároven krásnej romantickej zážitek... tenrkkát sem se cítil opravdu nádherně...
Ted abych se vyjádřil k těm fotkám s tou cestou a křovím, jel sem na tu chalupu na kole jak už sem psal, po cestě sem ale špoatně odbočil, toho sem si ovšem všiml pozdě a myslel sem že nemá cenu se vracet že to projedu, projel, ale sami vidíte jakou cestou, teda křovím... brodil sem se tim přes hodinu a půl. Kdybych nejel rovně po té krásné asfaltce která se proměnovala v polní cestu, pěšinku, sešlapanou trávu a nakonec křoví.. ale jel tim bahnem tak by mi stejný úsek trval 10-15 minut. Na mapě je pak šipkou vyzančený místo špatné křižovatky. A zároven je na ni možné vidět mou trasu.

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Stanování

fotografií: 15
počet zobrazení: 2535
fotky od 1.7.2007 do 6.7.2007
láska/romantika pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky