Erasmus Finsko 3 - První týden

Erasmus Finsko 3 - První týden
 
zážitek od: 5.8.2008
zážitek do: 8.8.2008
počet zobrazení: 1444
zadán dne: 9.8.2008
změněn dne: 13.8.2008
4.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
životní událost pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: První týden je téměř pryč, uteklo to jako voda. Není ani čemu se divit, protože trávíme celé dny ve škole. Je to jako na základce, škola od devíti do čtvrt na tří s pauzou na oběd. Odpoledne máme většinou nějaký program, který nám připraví tutoři. Tento týden to byla barbeque, setkání s bývalými Erasmus studenty a prohlídka radnice. Včera jsme byli na první party, taková menší v kuchyni jedné z kolejních budov.

Tento týden jsem si také sehnal nové kolo, jelikož zde každý jezdí na kole a cyklostezek je zde více než silnic. Což bylo potvrzeno moji první cestou z města na kolej, při které se mi podařilo ztratit, jediným štěstím je, že tu je non-stop světlo, takže i když bylo půl jedenácté večer, světla bylo jako v pět. Kola jsou tu pěkně drahá a to mé mě stálo 90EUR, tak doufám že mi ho tu někdo neukradne.

Byl jsem se zde také podívat na hokeji, Oulu proti nějakému švédskému městu. Lední hokej tu je pěkně populární, a hrají zde také nějací čeští hráči. Vůbec mi přijde, že v Oulu je spousta Čechů, zrovna včera na té party jsem potkal jednoho a hokeji rovnou tři :-).

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Erasmus Finsko 3 - První týden

fotografií: 40
počet zobrazení: 1951
fotky od 5.8.2008 do 8.8.2008
životní událost pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky