Beach volleyball Šlapanice

Beach volleyball Šlapanice
 
zážitek od: 8.5.2008
zážitek do: 8.5.2008
počet zobrazení: 2576
zadán dne: 21.5.2008
změněn dne: 21.5.2008
3.50
hodnocení 1/2 hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
sport pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: V Majálesovém a lehce alkoholickém opojení jsem Pospoj slíbil, že se s Ondrou přidáme na zítřejší turnaj v plážovém volejbalu. Bohužel ráno jsem již tak veselou náladu neměl, přesto mě Šíba vytáhl a my na ten turnaj dorazili (sice o hodinu později ale dorazili). V autobuse jsme si z toho dělali srandu, přeci jenom dva informatici co neumějí hrát volejbal jdou na turnaj proti lidem co studují fakultu sportovních studií :D.

Po rychlém rozcvičení a zařazení do skupiny útěchy (samozřejmě té lepší :D ) jsme začali hrát náš první zápas, chvíli jsme vedli, ostatně jako ve všech našich zápasech :D. Bohužel jsme nakonec prohráli, nejen tenhle zápas ale všechny, i když těsně :).

Počasí bylo výborný, sluníčko pražilo a já se za ten den opálil tak jako se mi nepovedlo ani u moře :D, bohužel týden na to jsem byl spálený a další týden jsem se loupal. Dokonce bylo zajištěno i jídlo, spousta grilovaného masa a klobásek :) a to spolu s kombinací krásného komplexu udělalo bezvadný turnaj a to nemluvě o skvělé organizaci :).

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Beach volleyball Šlapanice

fotografií: 82
počet zobrazení: 4742
fotky od 8.5.2008 do 8.5.2008
sport pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky