Silvestr 2007

Silvestr 2007
 
zážitek od: 26.12.2007
zážitek do: 1.1.2008
počet zobrazení: 3734
zadán dne: 21.5.2008
5.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
párty pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Jel jsem s Šibou autem a sebou jsme brali dvě kámošky, a cestou se samozřejmě stavili v Hypernově aby jsme nakoupili zásoby a vyjeli na cestu. Vše probíhalo pohodově a všichni jsme si mysleli že autem dojedeme až k chatě. Což se později ukázalo jako omyl o kterém nám kluci zapomněli říct a my se jako debilové táhli dva kilometry pěšky s kupou tašek, naštěstí jsme s Šíbou stopli skybus a ten nás půlku cesty hodil. S parkováním to taky nebylo nejlepší a hlavně nejlevnější, ale zlaté české hlavičky našli místo za hranicemi na Polském území a zadarmo :D.

Na místě už to pak bylo v klidu. Horní Malá Úpa je fakt nádherné místo, sjezdovky tu sice moc extra nejsou ale člověk si přijde jak na vrcholu světa :D, a hlavně kousek od chaty ta hospůdka s vesničkou kde bylo vše pod sněhem, hotová romantika.

Byli jsme přátelsky ubytování ve společenské místnosti, což nám zajistilo jistotu toho že budeme ve středu dění, a samozřejmě se na nás potom svedli všechny skvrny od vína na koberci (ale my víme kdo to byl :-P a kdyby to bylo jenom víno :D ). Jak se později zjistilo tak tahle místnost byla každý večer používána k hraní flašky, ale tak proč by dvacetiletí někdy nemohli být jako děti :D.

Určitě ale musím pochválit holky, které se vzorně a bez řečí starali o mužské osazenstvo, vařením začínaje a uklízením konče :D, kluci zase pro změnu ukázali že jsou držáci a pilo a pařilo se každý den až do rána :).

Bohužel taky musím zmínit že mě a Šíbu porazil Pája s Míšou v závodech tažených saní, ale vysvětlení je jednoduchý, Šíba má prostě těžkou prdel a naše saně se bořili do sněhu víc :-P.

Na silvestra v noci se dopilo všechno pití, s čímž nikdo nepočítal a hodně lidí zůstalo střízlivých :(, udělal se ohňostroj, při kterém se ani nikdo nezranil, což taky nechápu :D. No a to by bylo asi tak vše :)

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Silvestr 2007

fotografií: 331
počet zobrazení: 11416
fotky od 26.12.2007 do 1.1.2008
párty pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky