Christmas párty 2007

Christmas párty 2007
 
zážitek od: 18.12.2007
zážitek do: 18.12.2007
počet zobrazení: 3460
zadán dne: 22.5.2008
5.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
párty pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Na této párty osazenstvo opět tvořilo tvrdé jádro lidí z Mánesek. Po předchozích zkušenostech nám již nebyla půjčena společenská místnost (njn Sangria party), museli jsme se proto přesunout do hospody, kde jsme byli alespoň obsluhování.

S Ondrou jsme otestovali nový systém předprodeje lístků, aby jsme si pojistili že ti kteří slíbí účast opravdu dorazí :D. V plánu bylo nadělit si dárky, pobavit se a zazpívat si :). Připravili jsme pro všechny vánoční stromeček, plachtu na kterou se psala útrata (no snad radši ani nebudu psát odkud ta plachta je :D ), vánoční čepičky nebo sobí rohy, které hlavně uchvátili dívčí osazenstvo :), taky ještě nesmím zapomenout na všechno to cukroví, které všichni donesli a vydávali je za svůj výtvor (všichni ale stejně dobře víme, že to jsou práce našich maminek :D ). Holky ale přitáhli vlastnoručně vyrobený bramborový salát :).

Zábava se rozjížděla sice pomalu, ale potom zase bylo těžké tuto párty ukončit, někteří nám trochu pozvraceli prostor před zahradou, ale s tím se počítalo :D. Snad jedině chudák Pican, který byl už dost unavený a když se šlo na rozjezd tak nestihl nastoupit do autobusu (ne snad že by ho třeba nedoběhl, ale prostě na ten autobus koukal, stál před ním a nějako mu nedošlo, že má nastoupit :D ). Ostatní kteří nešli na rozjezd tak ty jsme zase museli s Šíbou rozhánět a když už jsme někoho dostali ven, tak další se znova vrátil :D. Zkoušeli jsme i vypnout hudbu, bohužel na to klasicky zareagoval Pospa, vzal kytaru a začal hrát :D za což sklidil zasloužené ovace :D.

Dárků byla taky obrovská spousta, kdyby se dala posuzovat naše vzájemná láska podle počtu dárků tak myslím že se všichni máme hodně rádi :D. Já jsem dostal pěknou kravatu, vždy potřebné plato piv, takového gumového čertíka a drbátko na záda kombinované se lžící na boty :). Pospa dostal osobní elektrické piáno :D, Karlos zase meč a kolečkové brusle, které samozřejmě hned vyzkoušel a poboural půlku hospody.

Pospa nás všechny naučil novou hru, a to tehdy když se vsadil s Karlosem že nevydrží pod stolem tři zaťukání, vtip byl ale v tom že Pospa zaťukal jenom dvakrát a potřetí už ne. Karlos tedy strávil půl hodiny pod stolem, nakonec ho tam pod ten stůl šla podpořit i Eva za kterou hned skočil Šíba následován svoji přítelkyní :D.

Došlo i na tancování, ovšem nejdříve lidem nevyhovovalo přílišné světlo, a tak se rozhodli ho zakrýt Šíbovým batohem, takže nám nad parketem vysel batoh přidělaný na lustru :D. Bohužel následně se jim nelíbil ani DJ, takže jsem byl vyklizen. Ovšem hitem večera se stejně stala písnička "Dupy dupy dup, draka bolí zub" a nebo "Hlupáku najdu tě". Podle fotek taky koukám že jsme dělali vláček, jen si nějako nepamatuji jak to vzniklo O:-).

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Christmas párty 2007

fotografií: 260
počet zobrazení: 8213
fotky od 18.12.2007 do 18.12.2007
párty pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky