Erasmus Finsko 10 - Nový byt

Erasmus Finsko 10 - Nový byt
 
zážitek od: 1.9.2008
zážitek do: 1.9.2008
počet zobrazení: 1707
zadán dne: 22.9.2008
změněn dne: 22.9.2008
3.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
ostatní pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Během jazykového kurzu finštiny jsme bydleli na kolejích blízko University of Oulu. Zde jsme bydleli v jednolůžkových pokojích, ale při přesunu na nové koleje nás čekala změna, buňky obsahující dva dvoulůžkové pokoje, sdílenou kuchyň a koupelnu. Stěhovali jsme se protože naše další studia jsou na jiné univerzitě (Oulu University of Applied Sciences).

Během jazykového kurzu jsem se seznámil se Szabim (Maďar) a podnikli společně i výlet do Norska, proto jsme se také rozhodli jít do dvoulůžkového pokoje společně. Stále jsme ale nevěděli kdo budou naši spolubydlící.

Do nového pokoje jsme se přesunuli tu noc co jsme se vraceli z Norska. Byli dvě ráno a my byli utahaní, o to více jsme byli smutní když se na nás při otevření dveří vyvalil ohromný smrad, který se nedal ani vyvětrat. První noc jsme tedy spali s otevřeným oknem a následující den nakoupili spoustu čistících přípravků a začali čistit celý apartmán. Uklízení nám zabralo 3 dny a během nich jsme nashromáždili čtyři 50l pytle plné různého odpadu.

Při uklízení nám pomáhal také náš nový spolubydlící Tioši (Japonec). Veškerý bordel a smrad tu zůstal po Španělovi co tu bydlel, bohužel v mém pokoji bydlel nějaký Čech (taky bordelář). No a náš poslední spolubydlící dorazil týden na to a jeho národnost je Španělská, tak doufám že to taky nebude bordelář, i když při pohledu do jeho pokoje to nevypadá optimisticky :(.

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Erasmus Finsko 10 - Nový byt

fotografií: 25
počet zobrazení: 2302
fotky od 1.9.2008 do 1.9.2008
ostatní pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky