Vypsaná Fixa - Semilasso

Vypsaná Fixa - Semilasso
 
zážitek od: 21.11.2007
zážitek do: 21.11.2007
počet zobrazení: 2263
zadán dne: 26.5.2008
5.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
kultura
hodnotit:
popis: Když jsme se dozvěděli, že bude v Brně naše oblíbená Vypsaná Fixa, tak jsme se rozhodli zajít si na ní a říkali jsme si tam asi moc lidí nebude, že ji tu nikdo nezná. Bohužel to tak není a už při příchodu ke kulturáku jsme zjistili, že bude problém se dostat dovnitř. Nakonec se nám to povedlo, při prodírání dovnitř jsme i zjistili, že je většina lidí z Pardubic (odtud Fixa pochází), kluci tu měli aspoň domácí atmosféru :).

Když už jsme byli vevnitř, tak zase nebylo kam dát bundy, protože šatny už byli plný, nakonec si kluci hodili bundy někam daleko za židle a kupodivu tam i vydržely (tak moc krásný bundy to stejně nebyly :-P ). Ještě jsme stihli chytit místa někde uprostřed parketu, ti co přišli jako poslední snad ani nemohli vidět na kapelu :D.

Těsně před koncem koncertu došel v kulturáku i jakýkoliv alkohol, a během pár minut i veškerá voda. Na konci byli někteří z nás trochu zpocení (viz Šíba :D). Následovala ještě afterparty v 7. Nebi a následně návrat na kolej. Kde jsme byli asi trochu hlučnější a po chvilce se začal chodbou linout hluk nasraně práskajících dveří. Naštěstí jsme nebyli ještě jediní čilí a brzo se z pokojů vynořili další veselí studenti a tak jsme ještě všichni společně pokecali :).

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Vypsaná Fixa - Semilasso

fotografií: 52
počet zobrazení: 3479
fotky od 21.11.2007 do 21.11.2007
kultura
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky