Name-day párty

Name-day párty
 
zážitek od: 18.10.2008
zážitek do: 19.10.2008
počet zobrazení: 1982
zadán dne: 19.10.2008
změněn dne: 28.10.2008
5.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
párty pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Name-day party……byla mala oslava meho svatku, tak Vam o ni napisi par radku, aby jste z toho taky krome fotek něco měli.

Cely byt se domluvil ze se usporada party a zaroven oslava meho svatku. Pozvali jsme par lidi různých narodnosti.

V sobotu k veceru jsme se vydali do Feiry Novy ( obchodak něco jako naše obchodni centra ) a nakoupili potrebne věci na party ( piva, vina, chipsy…). Po prichodu jsme naplnili lednicku k prasknuti aby bylo vse pripravene a vychlazene a kolen 9 jsme cekali první hosty :o).

Jako první prisli Petra a Lucka ( cesky ) a Helen ( nemka ) co bydli s holkami. Cely byt mi popral, dostala jsem od holek a od Karla special tricko univerzity Minho, od Mojase bonbonieru ( která se v pozdnejsich vecernich hodinach velice uvitala…:o) a Guinese (dobre irske pivo), od Petra ruzi…:o) a pranicko, které mi pak podepsali i ostatní :o). Pote zacali chodit další hoste ital Matheo, belgican Ditrich, lotysec Matrinz ( který se stal hlavním akterem vecera ) a dále prisli nemky Alex a Tana. Cech Pavel a v neposledni rade polaci Chris a holky Anna a Kinga od kterych jsem dostala velky darek ptz Mojas jim řekl asi ze mam narozeniny tak mi prinesli Cinzano, bramburky a special pranicko napsane polsky a cesky…:o). Mile me tim prekvapili.

Co je velkou zvlastnosti, schodli jsme se na tom, ze jen my a Lotysci slavi svatek. Nemci,italove ani swicari ho neslavi, tak byli docela prekvapeni.

Cela vecer se vydaril pilo se a bavilo se….:o). Hlavne se vse moc michalo k nasem vinum totiž ještě Chris jako vždy prinesl Vodku Zubrovku. Pavel Myslivce a další ještě další vodky a vina. Takze bylo docela veselo. Martinz Lotysec to do sebe pekne celou noc klopit, tak jsme si mysleli ze to je normalni a ze je zvykli a nastala 1 hodina rano a Martinze jsme nasli na zachode asi si umite predstavit co tam delat, byt uplne zeleny a spal na zachode. Za chvily jsme nasli i Mathea itala u Betty v postely jak ji tam pekne usnul. O pobaveni se postaral i Petr ptz Karlovi podaval flasku vina a nejak se nepovedla predavka a flaska se rozbila a Petr to chtel vse uklidit a utrit a hodil na tom mokrem strasnou drzku…:o). Jinak vse probihalo v pohode, az na to nez jsme odchazeli do Academic baru, tak se Martinz vynoril ze Betyniho zachoda uplne zeleny a sel si lehnout na naší sedacku a usnul před tim nam ještě nechal vzkaz na zemi.

Vetsina z nás se vydali do Academiku tam jsme zaparili, ja jsem si ještě s Mojasem,Petrem a Chrisem dala hamburgr delaji ho tu vynikajici a sla jsem ve 4 domu. Tak uz nikdo nebyl. Kluci se asi prospali a odesli domu …:o). Rano nás cekalo prede dvermi hezke prekvapko, kluci pritahli plastovou zabranu, když sli domu a další prekvapko nás cekalo v kuchyni ale to uz se podivejte sami …..:o).

PS: a vyfotila jsem Vam darecky co jsem dostala a multikulturni pranicka…..:o)

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Name-day párty

fotografií: 111
počet zobrazení: 4952
fotky od 18.10.2008 do 19.10.2008
párty pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky