Čarodky

Čarodky
 
zážitek od: 30.4.2008
zážitek do: 2.5.2008
počet zobrazení: 3066
zadán dne: 2.6.2008
změněn dne: 2.6.2008
5.00
hodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdičkahodnocení hvězdička
rodina/přátelé pro účast je potřeba autorizace
hodnotit:
popis: Jejda….jak začít…
Takže tohle byla už dopředu naplánovaná akce. Jelo se k Páje na chatu, která je pár kiláků od Rychnova nad Knežnou. Sešla se nás tam skvělá parta ze školy( Já, Pája, Monča a druhá Monča ,Lulinka, Jaroušek, Jiřík, Týna, Zbynďa,)+ Libor, Ivet, Páji ségra a její kámoška-taky Pája :D
Kluci nakoupili plný kufr pití a jídla, vezli jsme si 2 vodnice a taky kbelík-který jsme během večera pokřtili na „Vondru“ (Vondruška+Urbanec).
A tak se celý večer grilovalo, pilo, tancovalo, blblo a kouřilo z vodnice. A abych nezapomněla na Vondru….Jaroušek vymyslel super věc…do kbelíku se nalil rum a kola ( radši nechci vědět,kolik toho rumu bylo :) ) a hodily se do něj tři 3m dlouhé hadice, které kluci koupili v akvaristice... neuvěřitelně jsme se na tom bavili, a hlavně jsme po tom vypadali asi dost zajímavě :D
No a další dny probíhaly v podobném duchu, jen už nebyly tak divoký…..ale ta pohodička, a sranda, kterou zažívám s těmahle lidma je vážně k nezaplacení:)
Pozn. : Kdybyste se divili,co to má Jaroušek na nose,tak mu bohužel ten den dělali menši zakrok,takže má v nose takovej "špunt"

ÚČASTNÍCI

PŘIPOJENÉ FOTOGALERIE

Čarodky

fotografií: 45
počet zobrazení: 3840
fotky od 30.4.2008 do 2.5.2008
rodina/přátelé pro účast je potřeba autorizace
foto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogaleriefoto z fotogalerie

PŘÍSPĚVKY


žádné příspěvky