Kde najít hotely s přívětivým wellness?

Chcete začátkem nového roku vyrazit někam za odpočinkem a relaxací? Líbil by se vám pobyt na horách, kde si kromě sportu užijete i příjemného wellness? Máme pro vás pár tipů na hotely, penziony a apartmány, kde si božsky odpočinete.

 

 

Hotel.cz - Wellness hotel Babylon

 

Vyrazit na hory můžete nejen za sportem či turistikou. Nabízí se také možnost strávit dny v oblíbeném letovisku pozorováním zasněžené přírody a nabíráním sil ve wellness. Tento stále oblíbenější způsob trávení dovolených si každým rokem užívá stále mnoho návštěvníků. Není se co divit. Pobyt na Šumavě či ubytování v Krkonoších má zkrátka něco do sebe. Vydejte se i vy regenerovat tělo a osvěžit mysl do některého z horských hotelů. 

 

 

V Beskydech se ubytujte třeba v Hotelu Prosper v Čeladné a nebo využijte k ubytování Hotel Bauer v Bílé. Pokud dáváte přednost spíše komornějšímu ubytování, volte penziony nebo soukromé apartmány. Perfektní služby najdete například v Penzionu Jurášek v Kunčicích pod Ondřejníkem v Beskydech a nebo v Apartmánech Braníčkov na Šumavě. V případě, že raději než “na samotě u lesa” chcete strávit pohodové chvilky ve městě, doporučujeme například Liberec, odkud je to na sjezdovky jen kousek. Zkuste romantické Wellness Apartmány U muzea či proslulý Wellness Hotel Babylon.

seznam článků