Nejlepší mobily na fotky z dovolené. Když není sleva, pomůže cashback

preview-full-Tipli_nejlepsi-mobily-na-fotky-z-dovolene_Pexels


Vysoké rozlišení, focení v noci i optický zoom, na nic z toho už samostatný fotoaparát nepotřebujete. Na skvělé fotky z dovolené vám stačí dobrý mobil. Který je ale ten nejlepší a jak ho koupit levněji, když není zrovna ve slevě?

Jablíčkáři nešlápnou vedle

Pokud preferujete ekosystém firmy Apple, je nejlepší fotografickou volbou nejnovější iPhone. Někdo dokonce tvrdí, že iPhone 12 Pro Max je vůbec nejlepší fototelefon na trhu. Své opodstatnění to rozhodně má: 3 objektivy s 12Mpx snímačem, z toho jeden extra širokoúhlý a jeden teleobjektiv, lidar pro to nejdokonalejší automatické ostření a skvělý software. Kdyby vám ale nevyhovoval, existuje pro mobilní telefony. Apple řada aplikací třetích stran, které vám nabídnou ještě další možnosti. Na dovolené také oceníte kvalitu fotek ve špatných světelných podmínkách (ideální k táboráku) a voděodolnost.

Samsung má bezkonkurenční zoom

Jedna z věcí, kterou až do nedávna uměly jen samostatné fotoaparáty, je optický zoom neboli přiblížení objektivem. Samsung Galaxy S21 Ultra ale znamená revoluci. S až 10násobným optickým zoomem už nebude žádný objekt příliš daleko. Díky laserovému ostření a možnosti natáčet videa v rozlišení 8K zachytíte všechny zážitky s dovolené tak dokonale, že si při jejich prohlížení budete připadat, jako byste se ocitli zpět. Nové Samsung mobily navíc podporují Samsung DeX, technologii, díky níž se telefon po připojení k monitoru chová jako desktopový počítač.

Levnější nákup s cashbackem

Špičkové mobily pochopitelně něco stojí. Způsobů, jak si koupit nový mobil výhodněji, je celá řada: kódy do e-shopů, sleva za nákup s tarifem od operátora, slevy v obchodech. Je tu ale taky jiná chytrá možnost, a sice cashback od Tipli. Jeho výhodou je, že se dá získat kdykoliv. Je to vlastně odměna za nákup. Tipli má smlouvy s různými e-shopy. Když jim přivede zákazníka, který nakoupí, dostane provizi. Jelikož je to ale zákazník, kdo Tipli takto pomohl k penězům, pošle mu tento portál jejich část jako odměnu. To, že vás do e-shopu přivedlo Tipli, prokážete tím, že pro návštěvu vybraného online obchodu použijete odkaz v jeho profilu právě na Tipli. Jelikož díky odměně ve formě cashbacku získáte peníze zpět, budou vaše nákupy na internetu levnější.

 

Foto:©Pexels.com


seznam článků