V Brně to žije nejen v létě!

 

 

Brno

 

Brno je hlavním městem Moravy a druhým největším městem v ČR. Turisty láká nejen na památky a architektonické zajímavosti, ale také na gastronomické zážitky a bohatou kulturu. Nechte se letos zlákat i vy!

 

Přemýšlíte nad pohodovou dovolenou v Čechách, ale raději byste než do přírody vyrazili do města? Moravská metropole skvělou volbou!

Brno je druhé největší u nás, ale v centru vás překvapí příjemná a přátelská atmosféra, která nejvíce připomíná náladu ve večerní Barceloně. Ať už vyrazíte za dobrodružství ve dvou nebo s celou rodinou, kouzlu Brna podlehnete velmi lehce.

Důvodem, proč si lidé pro svou dovolenou často vybírají Brno je kromě lákadel ve městě i atraktivní okolí. Na severu se nachází Moravský kras s tajemnými jeskyněmi a propastmi a jihovýchodním směrem se rozkládají vinice, kde se pěstuje skvělé moravské víno. Pokud zvolíte Brno jako destinaci pro rodinný pobyt, rozhodně se nudit nebudete.


Velmi oblíbenou lokalitou pro rekreaci brňanů je brněnská přehrada neboli Prýgl. Množstvím vodních atrakcí a sportů se směle může měřit s přímořskými letovisky. A i přesto, že v Brně klasické lázně nenajdete, právě okolí brněnské přehrady je místem, kde je nejlepší si užít wellness ve dvou.


 

seznam článků