ZÁŽITEK JAKO PLÁNOVAČ AKCÍ

Zážitky nemusíš používat pouze k uchovávání věcí minulých, ale můžeš je lehce používat i pro zorganizování věcí budoucích. Ulehči Ti to práci, jelikož zorganizovat nějakou party, akci nebo výlet je velmi pracné, každému o tom musíš poslat informace, při každé změně je posílat znovu, každý se Tě také bude ptát, kdo všechno se bude účastnit. Vzájemná domluva mezi všemi zúčastněnými je tím pádem zdlouhavá a namáhavá.

Žiju.cz Ti ale se vším pomůže, když založíš nový zážitek (jak se zakládá zážitek nalezneš v kapitole „zakládáme zážitek“), zážitek příhodně pojmenuješ a nastavíš datum, kdy má akce proběhnout. Do popisu zážitku můžeš napsat veškeré důležité údaje, jako jsou např. místo, čas konání akce ... Díky tomu nemusíš psát všem každou změnu, co se přihodí. Stačí jí pouze změnit v zážitku, kde si každý přečte aktuální stav.

Jakmile máš zážitek hotový, tak každému, koho chceš pozvat na akci, pošleš pozvánku, kterou Ti potvrdí nebo nepotvrdí. Díky tomu máš Ty i ostatní stále přehled o účastnících akce. Nebo je můžeš odkázat na tento zážitek (pomocí WWW adresy), a kdo má zájem, ať se přidá mezi účastníky sám. Záleží jen na Tobě, jakou cestu zvolíš.

Všichni účastníci mohou navzájem mezi sebou komunikovat pomocí příspěvků a domluvit se například na odvozu nebo kdo co vezme s sebou.

Pokud přijde nějaká organizační změna, pak jednoduše přepíšeš popis zážitku a nebo to ostatním sdělíš pomocí příspěvků.

K zážitku také můžeš připojit nějaké fotogalerie s fotografiemi, které chceš ostatním ukázat např. fotografie místa kam se pojede nebo mapa s vyznačenou cestou.

Jakmile zážitek proběhne, tak ho nemusíš mazat, ale jednoduše přepíšeš popis příspěvku, napíšeš jak to všechno probíhalo a co jste zažili. Do fotogalerie nahraješ veškeré fotografie z akce a systém se postará o informování účastníků o nových fotografiích.